Олена цілеспрямовано робить кар’єру в престижній кампанії. Її ділова хватка не викликає ніяких сумнівів. Для того щоб компетентне журі обрало її проект, рішуча особа готує стратегічний план. У разі успіху вакантне місце начальника відділу буде заслуженою нагородою. Привабливий залицяльник Андрій потрапив в залежність до діяльної персони, в щоденнику якої описана майбутнє життя. Кавалеру абсолютно не підходить щільна опіка дами серця, загнала хлопця в глухий кут. Чоловікові подобається свобода маневру, чого позбавила героя сувора супутниця. Довгострокове планування чуже і неприйнятно в особистих відносинах.

Замість обручки і визначення дати одруження, збунтувався персонаж розриває відносини. Дивна поведінка коханого шокує Олену. Для повернення Андрія на вихідну позицію тяжіння і пристрасті вона використовує його ревнощі. Підходящою кандидатурою для інтриг став альпініст Роман, який повинен зображати бурхливі емоції. Серіал Високі відносини 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Його роль підставного нареченого зобов’язана викликати в душі конкурента бажання повернути втрачені можливості. Але виникають непередбачені перепони і комічні моменти, що викликають посмішку і сміх.

Режисер: Олександр Созонов
В ролях: Наталя Скоморохова, Ігор Стам, Ельдар Лебедєв, Ніна Рось, Єгор Тимцуник, Нелла Стрекаловского, Михайло Хімічов, Дмитро Комов, Тетяна Тімакова, Любов Соколінськая