Ірина і Поліна сестри, у кожної з яких була своя мрія. Поки Поліна мріє про те, щоб стати актрисою, у Іри немає ніяких амбіцій і вона воліє жити тихим і спокійним життям. Однією з сестер щастить і її мрії починають збуватися. Так вона отримує епізодичну роль і починає брати участь у зйомках. Під час роботи дівчина ламає раритетний мотоцикл і це призводить до того, що вона тепер повинна заплатити не мало грошей. Батьки готові допомогти дівчині і тут же з грошима відправляються на знімальний майданчик, тільки от так доїхати нікуди їм і не вдалося, вони потрапляють по дорозі в аварію.

У зв’язку з усією цією ситуацією зовсім не просто доводиться Ірині, адже тепер вона зобов’язана взяти всю турботу про бізнес батька і про сестру. Вона розуміє, що все буде зробити зовсім не просто, але вона впевнена, що безсумнівно повинна з усім впоратися, адже крім неї ніхто не зможе зробити цього. Серіал Вікна будинку твого (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Водночас Іру чекатимуть і нові проблеми, але все це допоможе знайти свою мету в житті і зрозуміти, чого б їй самій хотілося від життя. А ось Поліна здається зовсім нічому так і не навчилася.

Режисер: Олександр Високовський
В ролях: Пелагея Невзорова, Сюзанна Белль, Олександр Константинов, Борис Хвошнянський, Юліанна Міхневич