Історія про саму звичайну вчительку. Вона живе скромно і не намагається здаватися кимось, ким вона не є. Звуть її Наташа і живе вона найпростішим життям, не може собі дозволити красиву дорогий одяг або ж велике житло. Але її не покидають мрії про щасливе майбутнє. В один із днів вона знайомиться з Андрієм. Він успішна людина, у якого великий стан і хороший бізнес. Здавалося б, ось воно, досягнення мрії, зараз все у неї налагодиться і вона заживе так, як вона хотіла. Ось тільки всі її фантазії руйнуються в один момент. Ця людина впроваджується в її довіру і обманює його. Виявляється і бізнесу ніякого немає і особливо то і грошей.

Все що зібрала Наталя За останній час, вона віддала йому, навіть квартиру. Тепер вона залишилася без нічого. Вона стільки працювала, щоб заробити хоча б те, що вона мала, а тепер їй доведеться почати все спочатку. Чи зможе наша героїня знову полюбити хоч когось, адже минулі стосунки мало не зруйнували її життя… В ейфорії від щастя, вона не могла навіть подумати, що він – небезпечний і підступний шахрай. Коли вона усвідомила, що її обдурили і підло зрадили, то вже залишилася без грошей і житла.

Але Наташа не опустила руки, не втратила віру в людей і не перестала мріяти. А щастя завжди приходить до тих, хто в нього дуже вірить. Серіал Веселка життя (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сергій Лялін
Актори: Ольга Михайлова, Степан Бекетов, Анжеліка Вольська, Микита Тезов, Віталій Кудрявцев, Катерина Травова, Альберт Бартош, Олександр Буянов, Анатолій Наумов, Матвій Якубов