Життя Микити круто змінюється, коли він вирішує підвезти незнайомку. Розраховуючи на невелику пригоду, звичайний менеджер потрапляє в палітурку, з якої не так просто вибратися. Дівчина викрадає автомобіль, а його самого звинувачують у викраденні дитини. Впевнені в його вині, за ним полюють бандити і поліція. Будучи досить непристосованим до такого життя в бігах, Микита розуміє, що може померти, якщо не зважиться на відчайдушний крок. Йому потрібно бігти і знайти ту, яка його кинула. Вона знає правду і може повернути звичне життя. Але зараз чоловікові належить зіткнутися з труднощами, де важлива кожна хвилина. Він готовий йти на ризик і приймати складні рішення, тільки б вижити.

Його ворог розумний, впливовий і безстрашний, йде по п’ятах, але і Микита тепер зовсім інша людина. Подивившись на життя під іншим кутом, всі свої сили витрачає на порятунок, але іноді доводиться йти на жертви заради інших. Знятий режисером Мурадом Алієвим в жанрі кримінальної драми. Сценарій написали Костянтин Сухарьков, Євген Фатєєв, Леонід Порохня. Вони наповнили сюжет динамічним розвитком подій і непередбачуваними поворотами, що тримає в напрузі до кінця перегляду.

Актор Станіслав Бондаренко зумів передати емоції і переживання головного героя, його перетворення з офісного співробітника в чоловіка, який рятує життя. Серіал Утікач (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Михайло Жерневська
В ролях: Іван Охлобистін, Семен Стругачев, Вікторія Полторак, Григорій Сіятвінда, Анастасія Шунін-Махонина, Данило Вахрушев, Олександр Ільїн, Ростислав Бершауер, Максим Лагашкін