Поява в серіалі відеоблогера Артема Реброва призвело до створення телеканалу «Універ ТВ». Маша і Ніка приступили до роботи під його початком. Ніка вважає, що у їх нового боса завищене зарозумілість, а ось Маша серйозно захопилася цим красунчиком. Розставання з Христиною не пройшло марно для Антона Мартинова, але незабаром у нього з’являється нова кохана – Віка, яка застала свого чоловіка з коханкою і також шукає духовної розради. Майкл, вже раніше врятований з-під вінця, другий раз пускатися в таку авантюру не має наміру, але ось його мати мріє поняньчитися з онуками.

Незабаром хлопцеві доводиться пережити справжнє паломництво наречених, і тільки його винахідливість допомагає випроваджувати одну кандидатку за інший. Зуєв вирішує провести цілком демократичні вибори голови профкому, і для цього йому потрібен підставний кандидат, якого прокотять повз касу. Вибір ректора падає на Киселя. Ось тільки ректор не врахував характер Валі, що не терпить порушень закону. Серіал Універ: Нова общага 13 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Валентин знімає свою кандидатуру, і кисіль на цілком демократичних підставах очолює профспілка. Результатом його діяльності стає серцевий напад у Зуєва.

Режисери: Костянтин Смирнов, Максим Зиков
В ролях: Арарат Кещян, Станіслав Ярушин, Анна Кузіна, Настасья Самбурська, Анна Хилькевич, Володимир Фекленко, Олена Валюшкина, Андрій Лебедєв, Сергій Піоро