Працюючи в авіації не перший рік, Олексій Кулагін став справжнім асом, рівного якому важко знайти. Він є пілотом вантажного літака, на якому регулярно здійснює рейси, перевозячи різні вантажі. Як у будь-якої людини, у нього є свої погляди на життя і на галузь, в якій він працює. Зокрема, він глибоко впевнений в тому, що пілот – це професія чисто чоловіча, жінкам ж в авіації робити нічого, за винятком, хіба що, стюардес. Проходить час і досвідченого льотчика чекає серйозне випробування. І є воно до нього, звичайно ж, в образі жінки. Поліна Овечкіна-чарівна дівчина, із зовнішністю якої, хіба що, в модельному бізнесі працювати.

А її з дитинства приваблювало до себе небо і літаки. Після закінчення школи вона вступає в престижне льотне училище і успішно освоює його програму. Краща випускниця-льотчиця, звичайно ж, прагне зробити свій перший політ, але на шляху до мети стикається з труднощами. Її начебто і не проти допустити до польотів, але поки в якості другого льотчика і за умови, що вона знайде кандидатуру першого пілота, який погодиться з нею летіти.

Поліна знайомиться з Кулагіним і намагається умовити його перейти в цивільну авіацію і взяти її в екіпаж. Чи зможе вона підкорити серце жінконенависника? Серіал Ульотний екіпаж (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Марюс Вайсберг
В ролях: Олексій Чадов, Наталя Бардо, Микита Тарасов, Юлія Топольницька, Вікторія Дайнеко, Яна Крайнова, Дар’я Сагалова, Катрін Асси, Андрій Рідний, Ілля Рого