Ярослава разом зі своїм маленьким синочком потрапляє в автокатастрофу. Жінці вдається вижити, а ось дитину так і не вдається знайти. Однак вона не втрачає надії на те, що ще зможе відшукати малюка, так як вона впевнена, що він живий, тільки от де він нікому невідомо. Всі навколишні впевнені в тому, що насправді вона сп’ятила, так як всі її спроби відшукати дитину і переконання більше видають в ній недоумкувату. До того ж всі впевнені, що вона просто не бажає визнавати свою провину в тому, що сама спровокувала цю аварію, а якщо б вона була обережніше, то хлопчик був би зараз поруч з нею.

У якийсь момент Ярослава починає погоджуватися з іншими в тому, що вона насправді ненормальна і їй варто відправитися на лікування. Але саме в той момент, коли вона вже збирається відправитися в лікарню до неї надходить дзвінок і вона виразно чує голос сина. Тепер вона й сама вже не розуміє, чи дійсно вона з’їхала з глузду або ж комусь вигідно, щоб вона зійшла з розуму і відправилася в лікарню. Серіал Тінь всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак якщо це насправді так, то хто тоді і навіщо утримує її малюка. У Ярослави занадто багато питань і вона розуміє, що допомагати на них шукати відповіді їй ніхто не стане, але впоратися чи вона сама?

Режисер: Павло Мальков
В ролях: Ольга Павловець, Дмитро Ісаєв, Любава Грешнова, Михайло Пшеничний, Андрій Павловець, Дмитро Биковський