У одного з талановитих живописців смертельно захворіла дружина. Чоловік настільки не бажав розлучатися з коханою, що заточив її душу в особливий портрет, використовуючи для цього силу почуттів любові. Послідовники живописця підтримали божевільну ідею майстра, і створені ними полотна отримали назву «ловці душ». В образотворчому мистецтві чимало таємничих і часом відверто містичних легенд про походження тієї чи іншої картини. Сплячі на портретах люди вважалися проклятими, однак придбанням саме таких шедеврів загорівся впливовий бізнесмен Павло Воробйов. Підприємець прекрасно розуміє, що подібні твори розкидані по всьому світу, і більшість з них — підробка.

У намірі зібрати повну і справжню колекцію він наймає на роботу мистецтвознавця і експерта з фотографій. Несподівана конкуренція у Павла виникла в особі одного з художників. Олексій Тихонов збирався розкрити великий секрет померлого майстриня, щоб самому навчитися незвичайній майстерності. Можливо, дана історія так і ходила б страшною казкою серед любителів Тримати в руках кисть, проте цікавився» сплячими » Тихонова знайшли вбитим.

Слідчий Ірина Шуляєва взялася за справу, не бачачи в цьому нічого надприродного. Недавні події, що межують з містикою, буквально затягнули жінку в розслідування. Серіал Сплячі 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Юрій Биков
В ролях: Ігор Петренко, Пауліна Андрєєва, Дмитро Ульянов, Федір Бондарчук, Юрій Биков, Карина Разумовська, Олена Подкаминская, Юрій Бєляєв, Семен Шкаліков, Микита Павленко