Серіал Слідство вели з Леонідом Каневським 1 сезон (2006) дивитись онлайн в HD якості


У Радянському Союзі багато воліли приховувати і не розповідати, так було зручно абсолютно всім і ніхто не знав, як йдуть справи, як просувається робота у слідчих, яким чином знаходять злочинців і тих чи відправляють за ґрати, кого потрібно і багато іншого. Навіть ті люди, які тим чи іншим чином були з цим пов’язані досі не знають правду про те, як велися справи, через що проходила міліція вирішуючи з усім впоратися і як усе відбувалося насправді. Через стільки часу було вирішено, що пора оприлюднити все те, що відбувалося в ті «щасливі» часи, адже народ повинен знати правду.

Леонід Канівський постарається повністю повторити події тих часів, розповісти про те, як і що відбувалося, оприлюднити секретні матеріали і разом з тим повідати про всі таємниці того часу. Люди зможуть переконатися в тому, наскільки насправді легко і добре було в ті часи, як працювали поліцейські і через що вони проходили під час пошуків злочинців, як проводилися допити і багато іншого. Тепер стане явним все, про що багато хто знав, але не здогадувалися про всі формальності і дрібних деталях.

Всі злочини будуть детально розглянуті, а разом з тим і розказано, які з них дійсно були доведені до кінця. Серіал Слідство вели з Леонідом Каневським 1 сезон (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ігор Холодків, Борис Федоров
В ролях: Андрій Колядов, Анвер Ягудін, Іван Качалин, Сергій Пасько, Вілен Бабичев, Антон Тузіков, Анатолій Носов, Леонід Канівський, Влад Красавін