В 1993 році в місті Кіровограді помирає старий чоловік Олександр Нілін, який все життя працював звичайним електриком. У підвалах його будинку була знайдена велика колекція предметів старовини. Фахівці оцінили її вартість в мільярд доларів. Було абсолютно незрозуміло, як все це виявилося у Нилина. Через п’ятнадцять років на одеській митниці затримують людину з оригіналом морського статуту, надрукованого за часів Петра Першого. Полковник ФСБ Костянтин Вікторович Запорожець посилає на Україну капітана Олександра Юрійовича Волкова розібратися з цим питанням. Розслідування приводять молодого слідчого до Кіровограда. Події серіалу «Синдром дракона» розвиваються в двох часових епохах.

У 1953 році в Кіровограді недалеко від ткацької фабрики був створений таємний склад вивезених з Німеччини цінностей. Для того, щоб вести облік всіх вступників раритетів з в’язниці був випущений Анатолій Авдєєв, який в роки війни співпрацював з окупантами. За новими документами він став Нилиным. Наглядати за ним доручено молодому офіцеру КДБ Володимиру Терехову.

Долі цих двох людей переплелися, вони навіть любили одну жінку Лідію Савченко. Тепер всі таємниці минулого повинен розплутати Волков. Серіал Синдром дракона 1 сезон (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Микола Хомерікі
В ролях: Дмитро Муляр, Андрій Мерзлікін, Лев Борисов, Катерина Клімова, Леонід Бічевін, Христина Асмус, Карина Андоленко, Олексій Гуськов, Юрій Цурило, Олексій Серебряков