Виявлений у сина унікальний слух змусив батьків віддати дитину в музичну школу. Здобута освіта відіграла важливу роль у безмежній любові до класичної музики і виборі майбутньої професії. Володіє рідкісним даром вловлювати найменший шерех хлопчина збирався вступити в антитерористичну службу. Успішно пройшовши випробування, на останньому етапі претендент допускає помилку. Із заповітною мрією доводиться розпрощатися. Розмірені будні звукорежисера урізноманітнили зустрічі з друзями і звичайні сімейні радості. Потрясінням стає звістка про вбивство дружини.

Не встигнувши відійти від шоку, вдівець виявляє розгромлену квартиру. Розламані меблі і розкидані всюди речі свідчили про проведений обшук. Пізніше з’ясовуються вражаючі факти. Працюючи скромним психологом, загибла Ольга вела подвійну гру. Залишені жінкою звукові шифри були ключем, що дозволяє вийти на вбивць. За даних обставин феномен Бертенева викликає зацікавленість керівництва спецслужб. Серіал Шуберт всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Відновлена картина подій, що відбулися, за хвилинним записом телефонної розмови справляє враження. Олександру запропоновано увійти до складу секретного підрозділу управління безпеки.

Режисер: Євген Бедарев
В ролях: Олексій Воробйов, Олександр Галібін, Павло Крайнов, Любов Козій, Дмитро Комов, Костянтин Самоуков, Олена Коломина, Олександра Богданова