Події серіалу Шифр 2019 дивитися всі серії розгортатимуться в Москві в той час, коли на дворі стояли дев’яності роки. Тоді країна переживала післявоєнні труднощі і сильно не вистачало продовольства. З цієї причини стали частішати грабежі і колом панував бандитизм. Героїні кінострічки колись працювали в Головному розвідувальному управлінні і через кілька років потрапляють в слідчі органи. Тепер їм належить займатися пошуком особливо небезпечних злочинців і викривати численні кримінальні угруповання. Робити все для того, щоб мирне населення змогла відчувати себе в цілковитій безпеці і не переживати за власні життя. Іра і Аня, Катя, а також Соня відважні і дуже талановиті розвідниці, у кожної з них був великий професійний досвід за плечима.

Вони відразу ж приступили до своїх посадових обов’язків і почали обчислювати майбутні дії кримінальних угруповань. Після цього, співробітники міліції та працівники карного розшуку затримували і знешкоджували бандитів, які понесуть заслужене покарання за всіма встановленими законами. Для прекрасної роботи тендітних дівчат приносить великий результат досвід роботи у відділі шифрування. Підполковник Катерина є керівником цієї групи, вона найстарша вважається не тільки за званням, але і віком.

Ірина володіє унікальним аналітичним складом розуму, а ось у Соні є просто феноменальна пам’ять. Аня здатна помітити здавалося б навіть саму незначну дрібницю. Серіал Шифр (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Віра Сторожева
В ролях: Катерина Вілкова, Мар’яна Співак, Яніна Осипова, Олена Панова, Сергій Пускепаліс, Михайло Євланов, Віктор Добронравов, Олег Гаас, Катерина Вуличенко