Юрій за своє життя зміг домогтися всього, про що міг тільки мріяти. У нього улюблена робота і прекрасна дружина. Але зупинятися на досягнутому він не має наміру і намагається докласти всіх своїх зусиль до того, щоб удосконалитися в області хірургії і навчитися робити операції інноваційними методами. За його розрахунками це повинно дозволити зробити ще більше успішних операцій і тим самим врятувати багатьох людей, які страждають від серйозних недуг. Для впровадження нової програми він навіть відвідує провінційну клініку, де якийсь час починає проводити дуже багато часу на роботі.

Так виходить, що саме там він зустрічає свою першу любов. Розставання з цією дівчиною залишило на його серці невиліковну рану, а тепер її дитині була потрібна операція. Чоловік не може залишитися байдужим до її горя і вирішує привезти їх у свою клініку, де має намір сам взятися за лікування дитини. Його шурин має намір скористатися цим випадком і посварити Юрія зі своєю сестрою. Серіал Сердечні рани (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Хлопець вже давно мріє зруйнувати їх шлюб, так як йому спочатку не подобалося те, що Катя виходить заміж за цю людину. Тільки ось чи вийде у нього на ділі провернути подібне або ж зруйнувати цей шлюб ніхто не зможе?

Режисер: Михайло Жерневский
В ролях: Юрій Батурин, Яна Шивкова, Ольга Філіппова, Анатолій Гур’єв, Руслан Чернецький, Марія Арнаут