Сеня і Федя вміють смачно готувати. Вони обидва освоїли таїнства такого мистецтва, як кулінарія. Однак чомусь їм досі не вдалося побудувати кар’єру у своїй професії. Раз за разом вони стикалися з якимись труднощами і перешкодами. Сеня і Федя володіли легкими характерами, тому ніколи не впадали у відчай, не опускали руки. Вони були впевнені, що одного разу і їм пощастить. Вони вирішили взяти долю в свої руки. Якщо не виходить влаштуватися в якийсь заклад громадського харчування і знайти там своє місце, значить, необхідно відкрити власний заклад. Що головні герої і зробили. Капіталу для відкриття закусочної у них не було, тому вони спільно взяли кредит.

Ідея з закусочній здавалася їм ідеальною, тому вони і не замислювалися про те, що в разі невдачі їм буде нічим платити за кредитними виплатами. Більше того, вони були впевнені, що через кілька років будуть казково багаті і, можливо навіть, відкриють цілу мережу своїх закусочних. Вони вирішили не витрачатися на відкриття великого ресторану, а зупинили свій вибір на простій закусочній під відкритим небом-зі смачною їжею і невеликими цінниками. Серіал СеняФедя 2 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Їм здавалося, що відвідувачі потечуть рікою в їх заклад. Проте їх чекало величезне розчарування вже в перший день після відкриття. Вони були здивовані, коли виявили у своїй закусочній лише кілька людей.

Режисер: Антон Федотов
Актори: Сергій Лавигін (Сеня), Михайло Тарабукін (Федя), Анна Бегунова, Ірина Аугшкап, Леся Кудряшова (касирка)