Історія покаже приклад, як у долі людини може статися кардинальний переворот. Чоловік, який промишляв крадіжками та іншими протиправними справами, раптом перейде на протилежний бік закону і почне вершити правосуддя. На дворі 20-е століття, кримінальний Ростов вирує і живе за своїми правилами і законами. Головний герой-Іван, соратники у справі називають його козир. Він має кілька судимостей за плечима, великий досвід у своїй «професії» і особистісні якості, що виділяють його з натовпу. Несподівано, в житті чоловіка настає переломний момент, за збігом обставин він переходить на бік закону і стає головою відділу карного розшуку.

Повороту в житті героя сприяла зміна уряду міста Ростов, яке вирішило вибивати клин клином, і боротися зі злочинністю її ж силами і розумом. Правління не в захваті від такого рішення, і ставлять новоспеченого начальника в дуже жорсткі рамки, згідно з яким він повинен відновити порядок на вулицях міста.

Минулий досвід допоможе герою увійти в ритм нової роботи, а цілеспрямованість і стійкість — утриматися на своєму шляху. Серіал Ростов 1 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Павло Дроздов
В ролях: Артур Смольянінов, Олексій Барабаш, Софія Ардова, Олександр Головін, Іван Охлобистін, Костянтин Адаев, Євген Горьковський, Микита Тарасов, Євген Зеленський