Батьки проводжають Андрія в невідомі краї, він заспокоює, адже їде не на війну. Обстановка в Республіці Ємен спокійна, хлопцеві належить бути перекладачем для радянських військових радників. Він переживає, що в Інституті вчив класичний арабський, він може не підійти до місцевих діалектів. У нього була практика спілкування лише з одним арабом, він сумнівається в своїх знаннях перекладу. Студента зустрічає начальник, незадоволений відправкою практикантів без досвіду до нього на службу. Невідомість обрадувала новачка, але чужий негостинний світ дуже скоро показав свою небезпеку.

Ситуація в іноземній державі складна, хороші перекладачі на особливому рахунку, до Обнорського найпильнішу увагу. Його оточують дивні особи, багато питущі, емоційно переживають під час кінопоказів і мудрі своїми міркуваннями і вчинками.

Фізичні тренування, мовне середовище допомагають йому знайти необхідний ритм для нової роботи. Серіал Російський переклад 1 сезон (2006) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олександр Черняєв
В ролях: Микита Звєрєв, Марина Черняєва, Павло Новіков, Андрій Фролов, Тетяна Абрамова, Сергій Векслер, Олександр Макогон, Олександр Пашутін, Раміль Сабітов, Сергій Селін