Що може чекати юну дівчину, яка приїхала підкорювати столицю? Безумовно, головна героїня Ліза Голіцина налаштована на все краще: вона мріє знайти роботу, відбутися у професії і, звичайно, знайти любов. Але рідко кому з провінціалів, які приїхали в Москву, випадає відразу стільки випробувань. Серйозно захворює мама, сестру поміщають у в’язницю, несправедливо звинувативши у вбивстві… Дівчині доводиться багато і важко працювати, при цьому вона намагається здобути вищу освіту.

Щоб з сестри зняли звинувачення, Ліза починає самостійне розслідування і пошуки істинного винуватця трагедії. Завзятість і працьовитість, порядність і добре серце… Цими категоріями живуть не тільки в дитячих книгах. Лізі вдається вирішити всі поставлені завдання і допомогти рідним.

Нагородою за всі старання їй буде велика любов і… прекрасний принц і спадкоємець великого стану Марк. Світлий і щирий, добрий і люблячий, як з казки. Серіал Провінціалка 1 сезон (2008) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Артем Насибулін
В ролях: Ганна Арланова, Ірина Розанова, Григорій Антипенко, Станіслав Бондаренко, Тетяна Космачова, Тетяна Ташкова, Кирило Жандаров, Родіон Вьюшкин, Ада Роговцева, Яніна Студилина