Життя відомої телеведучої Дар’ї Пантелєєвої здається щасливим. Душу дівчини зсередини роз’їдають сумніви. Витоки занепокоєння тягнуться з дитинства, коли вихованку притулку удочерили зразкові батьки. Пізніше у матері народилася Іда, яку падчерка втратила на залізничному вокзалі. Наполегливі спроби відшукати дитину успіхом не увінчалися. Відтоді Ганна Петрівна докоряє журналістці. Від горя у жінки помутився розум. Диктор центрального каналу не піддається зневірі, прикладаючи свій вплив, щоб дізнатися долю кузини. Черниця в алегоричній формі намагається попередити співробітницю студії про можливі провокації.

Від постійних тривог, пов’язаних з важкими спогадами, Дашу може позбавити наречений Ваня. Її згода на шлюб вважається формальністю, поки не з’явився новий претендент на руку Дмитро. Енергійна Майя вперто домагається зустрічі із зіркою екрану. Жвава персона пропонує кумиру стати обличчям кліпу, що рекламує ювелірні вироби. Серіал Приманка для ангела (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Через симпатичного кур’єра героїня передає гроші, необхідні для лікування недуги служительки культу. На сповіді вмираюча Серафима називає Пантелєєву донькою. Таємний недоброзичливець заважає розкрити істину.

Режисер: Валерій Девятілов, Татевік Саруханова
В ролях: Тетяна Арнтгольц, Любов Константинова, Марк Богатирьов, Володимир Жеребцов, Олексій Бардуков, Тетяна Лютаєва, Борис Щербаков