Вихована на російській класиці Успенська дотримується старомодних поглядів на шлюб. Виступають за вільні взаємини однолітки не звертають уваги на скромну любительку поезії. Висловлювання квартирної господині Олімпіади Леонідівни з приводу загрожують перспектив залишитися старою дівою не здатні змінити принципи квартирантки. Несподівано дівочі мрії про ідеального обранця стають реальністю. Прекрасним принцом виявляється успішний бізнесмен Ратників. Випадкова зустріч з романтичною панянкою пробуджує в закоренілому циніці забуті почуття. Запаморочливий роман набирав обертів. Єдиною перешкодою, що заважає насолодитися безхмарним щастям, є наявність у підприємця законної дружини.

За двадцять прожитих років пара спільно долала виникаючі труднощі і зуміла зберегти повагу і взаєморозуміння. Кинути доклала чимало сил для становлення бізнесу чоловіка віддану Юлю можливим не уявлялося. Розриваючись між двома дорогими серцю жінками, Юрій Володимирович перебував в замішанні.

Пригнічений стан приятеля викликає тривогу у шкільного товариша. Доводиться розповісти Сергію про причини нервозності і познайомити з Лізою. Серіал Портрет другої дружини всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Валерій Рожнов, Анна Куранова
В ролях: Ліза Арзамасова, Кирило Гребенщиков, Анатолій Білий, Любов Толкаліна, Галина Польських, Любов Матюшина