Міні-серіал «Подаруй мені життя» присвячений одвічній темі мінливостей любові. Головна героїня Валентина-нічим не примітна, непоказна дівчина, надмірно скромна і сором’язлива. Вона вже давно страждає від нерозділеного кохання до ловеласу Станіславу — місцевому показному нареченого, за яким зітхає вся жіноча половина компанії, в якій працює Валя. Він змінює супутниць як рукавички, але, незважаючи на вітряну натуру, за Стасом продовжують увиваться стрункі жіночі вервечки. Головна героїня практично впевнена, що у неї немає жодного шансу завоювати увагу фатального мачо, але любов зла і дівчина йде на будь-які хитрощі. В той же час сама Валентина є об’єктом зітхання іншого свого колеги по роботі — Віктора.

Він типовий невдаха, не розпещений увагою жінок і, в свою чергу, готовий використовувати всі засоби, щоб завоювати серце скромниці Валі. Справа в тому, що хлопцеві імпонує спокійний і врівноважений характер дівчини, її скромність. Саме такий типаж є для нього ідеалом. На одному з корпоративів дві самотності нарешті перетнулися, і ця зустріч змінила все.

Виробництво телепостановки було запущено на базі українського телеканалу ТРК Україна, де в прайм-тайм і відбулася прем’єра міні-серіалу. Серіал Подаруй мені життя (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роман Барабаш
В ролях: Фатіма Горбенко, Олександр Пашков, Олексій Нагрудний, Віталій Кудрявцев, Людмила Загорська, Діана Розовлян, Алла Мартинюк