Санкт-Петербург, кінець 19-го століття. У столиці великий бум судових розглядів. Найняти успішного адвоката вважається найважливішою справою, що може вирішити долю людини. Професійні адвокати цінуються і знаходяться в пошані. Серед них виділяються троє молодих фахівців своєї справи, старшому з яких всього 35 років. Микола Андронов разом зі своїми друзями Михайлом Заварзін і Віктором Роскевичем гідно представляють своїх клієнтів. Ще не було жодної справи, яку вони б програли. Адвокати завжди готові до будь-якої несподіванки, вони діють швидко і точно, знаходячи дрібні зачіпки в захисті своїх підопічних.

Прокурор і судді нічого не можуть зробити проти напору і доказів досвідчених професіоналів. Якщо вони беруться за справу, то людина може бути впевнений, що скоро опиниться на волі. Але поява в столиці нового московського прокурора Гущина створює напруженість в адвокатському середовищі. Ця людина вважається «Грозою адвокатів». Серіал Переможці 1 сезон (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він в пух і прах розбиває будь-який захист. Це стає серйозним викликом для трьох друзів. Вони готові прийняти бій і битися з новим небезпечним противником, який не завжди діє чесно.

Режисер: Ангеліна Никонова, Олександр Баранов
Актори: Микита Панфілов, Анна Чіповська, Юлія Пересільд, Микита Єфремов, Олексій Павлов, Валентин Самохін, Тимур Бадалбейлі, Тетяна Тімакова, Ілля Жданіков