Захоплююча і водночас зворушливі історії «Останній мент» переносить глядача в дев’яності роки минулого століття в той перед коли велика держава СРСР зазнала породження. У період розпаду мирним жителям довелося не просто, так як на вулицях з’явилося багато злочинців всі вони займалися тим, що промишляли підступні справи. Під вплив грабіжників потрапляли не тільки мирні люди а й Державні установи. Злочинні особистості нічого не боялися, вони готові були йти на пролом заради того, щоб збагатитися. На щастя знайшлися поліцейські, які не мають наміру терпіти все це беззаконня, вони докладали максимум зусиль, щоб вийти на слід злочинців.

Льошу поранили при виконанні службових обов’язків. Він пролежав у комі довгі двадцять років. І ось, чоловік відкриває очі в лікарняній палаті. Його виписали, але він потрапив у зовсім інший вимір. За цей час, поки міліціонер лежав у комі, міліцію встигли перейменувати в поліцію. Злочинні дев’яності залишилися в історії. Серіал Останній мент 1,2,3 сезон (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тепер оперативники керують розслідуваннями за допомогою сучасних гаджетів. Пейджери замінилися сенсорними стільниковими телефонами з доступом в Глобальну Мережу. Але найголовніше потрясіння в житті капітана — це те, що кохана дружина встигла вискочити заміж за іншого.

Режисер: Михайло Жерневский, Олексій Шапарєв
В ролях: Гоша Куценко, Анатолій Руденко, Олександр Борисов, Сергій Удовик, Поліна Куценко, Наталія Вдовіна, Вікторія Корлякова, Дарина Пашкова, Костянтин Котенков, Анастасія Лазарєва