Серіал Останній коп 3 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Ще не так давно Олексій з посмішкою на обличчі вирушав на улюблену роботу, де його чекали нові доручення. Проте одне завдання повністю змінило не тільки його життя, але і всіх його близьких. Чоловік отримав поранення і впав у кому. Довгий час рідні його опікали чекаючи того часу, коли він прийде в себе і вони зможуть повернутися до нормального життя. Але скільки б вони цього не чекали, диво так і не відбувалося. Тоді всі зневірилися і перестали чекати того дня, коли чоловік відкриє очі і вони зможуть з ним поговорити. Дружина і зовсім вирішила, що пора налагодити особисте життя, а не чекати вічність його повернення.

Через багато років, а точніше два десятки, чоловік відкрив очі і дуже пошкодував про те, що він прокинувся. Від світу, до якого він так звик, та й від країни, за благополуччя якої він так боровся нічого не залишилося. Ті люди, проти яких він колись боровся, кого мріяв відправити за грати, всі тепер перебували при владі. І яка ганьба, поліція воліла мовчати і підкорятися їм. Серіал Останній коп 3 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З таким Олексій вже точно ніяк не міг змиритися, але що він може тепер зробити, та ще й самотужки, коли він ще навіть не реабілітувався. Як чоловік буде звикати до всіх нововведень і що його чекає в новому житті?

Режисер: Михайло Жерневська, Олексій Шапарев
Актори: Наталія Вдовіна, Олександр Борисов, Костянтин Котенков, Поліна Куценко, Гоша Куценко, Вікторія Корлякова, Анатолій Руденко, Дар’я Пашкова, Сергій Удовик, Анастасія Лазарєва