У Юлії гине чоловік, важка автомобільна аварія перевернула світ енергійної жінки. Ще вчора вона була щаслива в шлюбі, справи і адвокатська практика розвивалися блискуче. Після трагедії вона захворіла, депресивний стан стрімко руйнує її життя. Вона готова накласти на себе руки, її не цікавить робота, як і все навколо. Свекруха переживає за онуку, хоче відсторонити матір від виховання, як нездатну відповідально здійснювати батьківські права. Юлія розуміє, що їй терміново необхідна підтримка, вона знаходить сильного психотерапевта. На сеансах дівчина згадує чоловіка, під впливом фахівця проживає нові почуття з коханим.

Андрій Орлов оперує свідомістю, пропонує спілкуватися з померлим через нього. Затриманий вимагає викликати адвоката Богатирьову, на побаченні вона зустрічається зі своїм лікарем. Його підозрюють у неодноразових злочинах, але вона зі завзяттям відпрацьовує захист. Відводячи від нього підозри, докладаючи виправдовують факти, вона допомагає чоловікові вийти на свободу. Серіал Останній аргумент (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сумніви закрадаються лише після повідомлень колеги про декілька вбивств, що сталися в центрах соціальної допомоги, де працював. Відчуття смертельної небезпеки змушує її подивитися на Андрій з іншого боку.

Режисер: Ольга Ланд
Актори: Надія Борисова, Петар Зекавіца, Сергій Губанов, Неріюс Манкусо, Ольга Фогель, Анастасія Меськова, Анна Ічетовкіна, Костянтин Ігнатьєв, Михайло Станкевич, Джульєтта Герінг