Втомлений після важкої операції в клініці Герман пізно ввечері повертався звичною дорогою додому. Червоний сигнал світлофора змусив зупинитися на перехресті. По зустрічній смузі, порушуючи правила руху, на величезній швидкості мчала машина. Дивом вдалося уникнути зіткнення. На повному ходу джип врізається в легковик. Жіночий крик мимовільної свідка трагедії приводить до тями. Слід було оглянути постраждалих. Двоє дорослих мертві. У маленької дівчинки, яка перебуває в шоковому стані, виявлена небезпечна рана. Перебуваючи під впливом наркотиків, винуватиця ДТП заважає надати дитині необхідну допомогу. Охоплений люттю лікар завдає дівчині удар по обличчю.

Те, що відбувається знімає на мобільний телефон, що зупинився мотоцикліст. Хлопець уважно фіксує внесення в протокол істинної картини події. Поява полковника, який відвозить притихлу вбивцю в невідомому напрямку, викликає особливий інтерес. Викладене в соцмережі відео розбурхує громадськість. Більшість впевнена, що донька всесильного олігарха піде від відповідальності.

Не відчуваючи співчуття до загиблих, оскаженілий скринь має намір розправитися з кривдником улюбленої Іринки. В якості покарання Кузнєцов зобов’язаний визнати себе винним. Серіал Особисті обставини 1 сезон (2012) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олексій Лебедєв
В ролях: Володимир Меньшов, Олеся Судзиловська, Андрій Соколов, Валентина Лукащук, Ігор Ніколаєв, Неля Попова, Іван Краско, Філіп Чевычелов, Ірина Сотикова, Тетяна Ткач