Оксана була ще зовсім маленькою, коли її мати вирішила, що дівчинка їй не потрібна. Для дівчинки це було справжнім ударом, адже все своє дитинство вона була змушена провести в дитячому будинку. Вона вірила, що у неї безсумнівно буде своя сім’я і вона буде дуже щаслива. В дитячому будинку з нею поруч завжди був Петя, він став для неї справжнім другом і намагався у всьому підтримувати подругу. Коли вони випускалися хлопець вірив у те, що тепер вони завжди будуть разом і Оксана безсумнівно погодитися вийти за нього заміж і вони створять свою сім’ю, яка дозволить їм відчути себе щасливими і знайти те, про що раніше вони могли тільки мріяти.

Так вже вийшло, що дівчина завжди його сприймала тільки як друга, так що про стосунки з Петром вона навіть не думала. Вона закохується в дуже милого хлопця Сашу, до того ж їй так подобається як він галантно за нею доглядає. Оксана вже собі спланувала чудове майбутнє разом з ним, але вона й уявити собі не могла, що його почуття виявляться швидкоплинними і насправді він навіть не замислювався ніколи про щось настільки серйозне.

Але так вже вийшло, що дівчина зрозуміла про це занадто пізно. Як буде тепер складатися її життя і чи є хоч якийсь шанс знайти своє щастя? Серіал Опале листя всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Гліб Якубовський
В ролях: Анастасія Дубровіна, Денис Нурулін, Дмитро Єгоров (III), Ксенія Кузнєцова, Лариса Маршалова, Світлана Нікіфорова, Марта Голубєва