Серіал Ольга 2 сезон (2017) дивитись онлайн в HD якості


Цей серіал присвячений життю звичайної жінки, Ольги. Вона сама виховує своїх дітей від різних чоловіків. Але так само Ольга піклується про свого батька, що зловживає алкоголем. Але ще в метушні вічних турбот Ольга все ж сподівається влаштувати своє особисте життя. Адже вона поки молода. Вона ще може вийти заміж, знайти свою кохану людину, що стане оберігати її від усіх негараздів. Але це не так-то просто, коли на тобі діти і п’є батько. Однак Ольга не втрачає надії і не впадає у відчай. Вона ж жінка. Вона завжди знає, як виглядати так, нібито не носить нічого важчого сумочок з бутика.

І зовсім неважливо, які сумки вона тягне насправді. Адже головне, це зробити вигляд, нібито у тебе все добре. Ольга обов’язково налагодить своє особисте життя, незважаючи на всі виклики долі. Але їй належить пройти чимало, щоб бути щасливою з дітьми і з коханою людиною. Її історія не нова для цілої країни. Але в цьому її і чарівність. Серіал Ольга 2 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Адже її історія, це історія тих жінок з якими можна просто розговориться на вулиці. Вона звичайна, земна, зі своїми почуттями і переживаннями. Її історія зрозуміла глядачам, і тим вона прекрасна. Адже це історія звичайної жінки.

Режисер: Олексій Потрібний, Ігор Волошин
В ролях: Яна Троянова, Ксенія Суркова, Олександр Шам, Сергій Романович, Світлана Костюкова, Ірина Цивіна, Аліна Алексєєва, Максим Костромикін, Василь Кортуков, Мухаммед Абу-ризико