Другий сезон здивує нас історіями про віру Михайлівні, яка як і раніше працює в пологовому відділенні. Ця жінка вже допомогла багатьом матусям підготуватися до пологів і менш болісно їх перенести. На її рахунку величезна кількість щасливих матерів, які можуть тепер радіти своїм малюкам. Однак, на цьому робота не завершується, адже дуже скоро у відділенні знову з’являться породіллі, яким знадобиться допомога і особливий догляд, адже вони вимагають постійної уваги, щоб упевнитися в тому, що малюк народиться здоровим і ніяких проблем при пологах не виникне, чого дуже сильно багато бояться. Однак часом у відділення потрапляють і досить дивні породіллі і тим, кому доводиться не легко.

Тут дівчині доводиться підключати свої психологічні навички, щоб підтримати дівчат, яким доводиться нелегко. Багатьом потрібно змиритися з тим, що вони будуть виховувати дітей поодинці, а інші і зовсім розуміють, що зовсім не готові ставати матерями і ростити малюків. Вони бажають залишити діток в пологовому будинку і не думати про те, що вчинили неправильно. Серіал Ой, мамочки 2 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Часом вірі переконати жінок в тому, що вони недостатньо правильно мислять і малюк-це справжнісіньке щастя, тільки ось чим закінчаться всі ці історії насправді?

Режисер: Іван Павлов
В ролях: Олександр Макогон, Віра Полякова, Олександра Назарова, Ганна Казючиц, Ігор Сігов, Алеся Пухова, Валентина Гарцуева