У нічний час біля лікарні знайшли молоду дівчину з численними синцями. Персонал приймального спокою дізнався в пацієнтці жрицю любові Емму. При обстеженні черговий лікар виявив у хворої відсутність правого вуха, вирване із зусиллям. Не приходячи до тями, вона померла. Насильницька смерть путани зацікавила слідчого Центрального управління внутрішніх справ по Санкт-Петербургу Миколи Троїцького. Співробітник Главку звик спиратися на інтуїцію. Майор просить начальника відділу взяти дивну подію на контроль, але Керівник відмовляється. У бреду, за словами фельдшера, що оглядає жертву маніяка, потерпіла повторювала-Різник.

В аналітичній групі знайшлися знавці Лондонського психопата, якого Пінкертонам викрити не вдалося. У бюро судової експертизи сподіваються, що детективи Ленінградської області зможуть зловити садиста. Коли перехожі на набережній наткнулися на труп з порізаним животом, простежується наміри зловмисника імітувати події 120-річної давності.

Кореспондент престижного видання Жанна проводить журналістське розслідування. Своєрідний дует консультує військовий перекладач Ігор Маврін. Серіал Одержимий 1 сезон (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Євген Звездаков
В ролях: Дмитро Марьянов, Марія Машкова, Данило Співаковський, Дмитро Ісаєв, Андрій Ургант, Світлана Крючкова, Андрій Носков, Валерій Соловйов, Сергій Мурзін, Юліан Макаров