Серіал Ні за що не здамся (2017) дивитись онлайн в HD якості


Ірині довелося залишити кар’єру фотомоделі, коли Михайло покликав дівчину заміж. Бізнесмен відразу дав зрозуміти, що бачить в супутниці «надійний тил», цінує серйозний підхід до створення сім’ї, а не легковажність і дешевий гламур. Іра народила дружину сина і на шість років випала з реальності, замкнена в чотирьох стінах. Маленький Льоша не завдавав клопоту, але поява спадкоємця сильно ускладнило відносини з чоловіком-почалося рукоприкладство, одвічні причіпки, невдоволення. Не витерпівши приниження, молода блондинка вирішується на швидке розлучення. Їй складно уявити, яку бурю гніву викличе подібне сміливе заяву.

За заподіяні страждання благовірний відбирає все: бізнес, гроші, зв’язки, здоров’я і Альошу. Ображена кохана має намір боляче помститися, викрасти хлопчика, потім сховатися з міста, зачаївшись в провінції. Нелегко буде без облаштованого побуту, елементарних зручностей і підтримки чоловіки починати все з початку, але кращого виходу з глухого кута – не відшукати. Серіал Ні за що не здамся (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Маскуватися складно, адже серед місцевих жителів глухого селища красуня з дитиною помітно впадає в очі, а цікавість сусідів і зовсім не дозволяє парочці довго залишатися непомітною.

Режисер: Максим Суботін
Актори: Юлія Подозерова, Олександр Нікітін, Марія Клімова, Євген шірік, Савелій Кудряшов, Дмитро Бакунін, Дмитро арту, Анжеліка Зав’ялова, Микола Аліпов, Світлана Йозеф, Алла Малкова