Серіал Незнайомка в дзеркалі (2018) дивитись онлайн в HD якості


Одного разу відома поп-співачка на ім’я Юлія опинилася на межі того, що її називатимуть таємничою незнайомкою. А вся справа в тому, що колись популярна зірка стала потихеньку згасати. Її пісні пішли в небуття, а кліпи вже давно ніхто не дивиться. Щоб підігріти апетит публіки, продюсери пішли на відчайдушний крок. Вони пропонують співачці вийти заміж за талановитого і перспективного молодого чоловіка на ім’я Роман. Він початківець співак і це весілля-відмінний шанс розкрутитися в світі шоу-бізнесу. Ось тільки Юля давно вже не виглядала в дзеркало.

Виявляється, в ньому вона не бачить тієї прекрасної дівчини багато років тому. Тоді продюсери пропонують їй зробити пластику обличчя і тим самим омолодитися. Вона лягає під ніж доктора Данилова. Але, під час операції щось пішло не так. Тепер, щоб продовжити курс омолодження, потрібен час для відновлення. Але, у організаторів цієї затії немає часу, вони через це втратять величезні гроші.

Тоді вони йдуть на відчайдушний крок. У підземному переході знаходять двійника жінки, яку звуть Євгенія. Серіал Незнайомка в дзеркалі (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Станіслав Рубенчік
В ролях: Анна Попова, Дмитро Ісаєв, Влад Соколовський, Дмитро Карташов, Валерій Сторожик, Тимур Бадалбейлі, Олена Лісовська, Марина Кондратьєва, Тетяна Васильєва, Віталія Корнієнка