Катя радіє життю, звичайна студентка усвідомила, що закохалася. Молодий, ставний і заможний чоловік став її обранцем, він цікаво доглядає за нею і пропонує негайно вийти заміж. Дівчина зачарована Віктором, він з’явився зовсім раптово, і вона не підозрює про справжні цілі хлопця. Непроста загадка криється в близьких людях і їх жорстоких вчинках. Батько юної особи багато років обманював рідних, він мав дві сім’ї. Дізнавшись про аферу і підлому обмані, мати Віті не змогла впоратися з емоціями. Вона покінчила з життям, розчарувавшись в ній і не пробачивши образи.

Винуватець трагедії, як спадкоємець, отримав належну йому спадщину від загиблої, залишивши її сина сиротою. Пасинок не може вибачити Михайла, його ненависть виросла в витончений і добре продуманий план. Помста перемістилася на молоденьку дочку обманщика, хитромудрі задуми виношувалися довгий час. Серіал Несолодка помста всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вони легко проводяться в реальність, він одружується на наївній дівчинці, спроба повернути свої гроші виконана в короткі терміни. Успіхи в помсті не приносять йому гідного задоволення, адже і у нього є серце.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Марина Митрофанова, Олександр Константинов, Марина Куделинская, Борис Каморзін, Анжеліка Вольська, Наталія Циганенко, Юлія Ромашина, Алла Подчуфарова, Ігор Рубашкін