Перешагивание вікових етапів завжди є трудомістким заняттям. Гормони в молодості настільки швидко підводять свого господаря до різнобічних ситуацій, що іноді не встигаєш схаменутися від того, що відбувається, від того куди ти вляпався, як тебе вже тягне на інші подвиги. Головна кіногероїня на ім’я Тейлор. Проблеми у підлітків зустрічаються на кожному кроці. Одні не ладнають з батьками, інші встряють у сутички з дорослими або однолітками на вулиці, але як би там не було етап переходу психічного стану з дитячого в дорослий, є непростим по своєму прояву.

Далі слід прекрасне почуття закоханості. Дівчинка відчуває досі не звідані відчуття і здається, що без другої половинки ти просто вже не бачиш свого існування. Але не знає вона про нові знайомства, про можливі зради. Тільки оточуючі нас люди, фактори, обставини, є складовими нашої долі. Вершини здаються не такими великими для підлітка — дівчинки. Вона готова на звершення чого-завгодно, аби довести свою спроможність у величезному світі. Серіал Непокірна 2 сезон (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Що принесе їй подорож? Чи зрозуміють Малятко люблячі батьки в підсумку? Вона здатна йти до кінця, відстоювати свою молоду завзятість, ідеї, думку. Тейлор непридатно сподобається будь-якому глядачеві.

Режисер: Станіслав Титаренко
В ролях: Соня Метелиця, Олександр Пашков, Євген Ткачук, Петро касатся, Олексій Кірсанов, Кирило Варакса, Григорій Чабан, Денис Синявський