Катерина Строганова обіймала посаду бухгалтера в місцевій лікарні. Головну героїню російської мелодрами про «Наречений для дурепи» тільки випадок привів у відділення моргу, де вона стала свідком «ожилого» трупа. Дівчина помітила, як один з померлих клієнтів поворухнувся. У нападі несподіванки їй нічого не залишалося, як зробити йому штучне дихання. Здавалося б – чудовий вчинок, яким можна пишатися. Однак керівництво лікарні було обурене самоуправством рядового працівника, і вказало на двері рятівниці. Пацієнтом виявився Петро Градов, несподівано помер під час операції.

Він теж не зрадів своєму воскресінню: поки він лежав у клініці, його дружина встигла привласнити бізнес і змінити з кращим другом Петра. Так що для своєї рятівниці у Градова не знайшлося теплих слів. Він залишився ні з чим. Строганова по доброті душевній віддала врятованому їй людині всі свої заощадження, опинившись без засобів до існування, позбавлена житла і роботи. Пацієнт Петро Градов раптово помер у момент операції. Однак Катерина, ненавмисно очутившаяся поблизу, виявила, що він поворухнувся і самостійно здійснила штучне дихання і масаж серця. Серіал Наречений для дурепи всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона переселяється у величезний приміський будинок до заможної відокремленої бабусі з нестерпною вдачею. Жодній доглядальниці ще не вийшло порозумітися з нею. Однак у молодої жінки немає вибору.

Режисер: Володимир Устюгов, Андрій Задворний
Актори: Олена Великанова, Катерина Васильєва, Андрій Чернишов, Олександр Яцко, Ігор Ясулович, Роман Полянський, Марина Єсипенко, Валерій Сторожик, Ігор Ларін, Катерина Сьоміна