Катя завжди вважала себе щасливою жінкою і вірила, що їй неймовірно пощастило з сім’єю. У неї турботливий і люблячий чоловік і прекрасна дочка, яка завжди її радувала. Але несподівано вона викриває чоловіка в зраді і не бажаючи слухати ніяких виправдань подає на розлучення. Довести невинність у чоловіка немає ніякого шансу, дружина геть відмовляється його слухати. Він розуміє, що у нього немає іншого вибору, окрім як піти з дому. Розлука з коханими виявляється для нього нестерпною і тоді він вирішує, що йому краще виїхати на небезпечну роботу і там постаратися забутися, все одно йому нічого втрачати.

Катя ж тепер намагається почати своє життя з чистого аркуша і постаратися все налагодити, а разом з тим і забути Олексія. За нею в цей час починає доглядати чоловік, який був безнадійно закоханий довгі роки. Він повірив нарешті, що у нього є шанс завоювати кохану і зробити її щасливою. Серіал На гойдалці долі всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тільки от Катя починає розуміти, що забути Олексія вона не в силах і потихеньку приходить до того, що вона досить необачно вчинила, адже без нього вона тепер не зможе жити тим життям, про яку завжди мріяла. Що ж чекатиме попереду жінку і чи є у неї шанс все виправити і знайти своє щастя?

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Євгенія Лоза, Антон Батырев, Дмитро Бджола, Лариса Удовиченко, Олена Яковлєва