Професія Ганни Морозової абсолютно позбавлена жіночності, оскільки трудиться вона начальником відділу калузького криміналістичного центру. Складні випадки потрапляють безпосередньо на стіл керівника і змушують занурюватися в роботу з головою, надовго забуваючи про все інше. Колеги недолюблюють даму в погонах, вимогливість, прискіпливість і уважність збільшує кількість версій слідства, але змінюватися – не в її правилах. Їй комфортно, коли в пару ставлять педантичного майора Авдєєва або групу очолює наставник – Валерій Зайцев, тоді можна відчувати поруч надійне плече. З такими здібностями легко підкорити столицю, але експерт не поспішає за званнями, не прагне залишати провінцію.

Особисте життя Ані не задалася, з чоловіком давно оформлений важке розлучення через зради, дочка Ксюша, на прізвисько Дуся, вже виросла і віддалилася. В рамки важких буднів ніяк не втиснути нову любов, але почуття не підкоряються наказам. Випадково жінка знайомиться з кухарем Павлом. Серіал Морозова 1 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

На чоловіка покладено виховання одинадцятирічного сина Івана, який не хоче ділити батька з кимось ще. Мезальянс наявності, непросто буде підлаштовуватися під обставини, що склалися, поступатися і йти на компроміс.

Режисер: Іван Щеголев, Сергій Лєсогоров, Олег Галин
В ролях: Тара Амирханова, Дмитро Блохін, Андрій Носков, Олександр Галібін, Дмитро Мазуров, Маріанна Шульц, Валерій Сторожик, Вікторія Фішер, Дар’я Петриченко