Серіал Молодіжка (4 сезон) (2016) дивитись онлайн в HD якості


Антон Антипов відчувають особисту відповідальність за результат, так як після його видалення суперники закинули дві шайби. Антон зриває на цивільній дружині Олі, і без того напружені відносини знаходяться на межі. Сені Бакіну не дає спокою отець Микола, який підколює з будь-якого приводу через програш. Але воротар більше думає про Риту, якій зробив пропозицію, ніж про гру. Мама нареченої, Лариса, приходить знайомитися до Бакіним, що виливається в незручну ситуацію, адже Микола не попередив дружину Зою, тільки повернулася з рейсу, про гості. У Жарського проблеми з серцем, але тренер «Ведмедів» не може взяти лікарняний, так як йому досі не знайшли помічника.

Макєєв міг би підійти на цю посаду, але Сергій відмовляється, так як хоче відпочити від хокею. У Федерації шукають нового рульового для молодіжки. Оскільки Стрільців давно на олівці у спортивних чиновників, і саме він – один з творців успіху канадців, Максим отримує запрошення зайняти вакантний пост. Серіал Молодіжка (4 сезон) (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

У той же час, щоб уникнути скандалу, Казанцева, на якого накопичилася достатня кількість компромату, засилають назад до «Ведмедям», де Вадим повинен виконувати обов’язки спортивного директора. Подій в новому сезоні вистачає, як на льоду, так і поза льодових арен.

Режисер: Сергій Арланов
Актори: Серафима Нізовской, Володимир Зайцев, Сергій Габріелян, Денис Нікіфоров, Валентина Ананьїна, Сергій Комаров (II), Михайло Жигалов, Федір Бондарчук, Анатолій Лобоцький, Ксенія Лаврова-Глінка