Серіал Молодіжка 3 сезон (2015) дивитись онлайн в HD якості


Сучасні глядачі гідно оцінили Сучасний серіал про молодіжну хокейну лігу. Розгадана загадка незвичайного сленгового назви-це визначення самої Ліги. Вік спортсменів досить різноманітний. Грають в гру для справжніх чоловіків юнаки від сімнадцяти до двадцяти років. «Молодіжка» для кожного з хлопців стає відмінним стартовим майданчиком для побудови кар’єри в Континентальній Хокейній Лізі. Шанувальники серіалу незабаром побачать продовження улюбленого серіалу. Команді з грізною назвою «ведмідь» не особливо щастило в матчах. Лідерами їх точно не назвеш!

Можливо, причина криється все в тій же незлагодженості команди. Розбіжності і почуття переваги кожного з членів не дозволяє гравцям домогтися успіхів на льоду. Можливо, новому тренеру Денису Макєєву нарешті вдасться досягти успіхів у вихованні деяких норовливих хокеїстів. Крім успіхів і невдач у спортивній кар’єрі в житті кожного з хлопців відбуваються нові події, радісні і не дуже, любов, зрада, народження і смерть незмінно зустрічаються на шляху.

Іноді доля підносить такі сюрпризи і випробування, що залишатися холоднокровним немає можливості. Про вдалій грі в цьому випадку теж мови немає! Серіал Молодіжка 3 сезон (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сергій Арланов, Андрій Головков
Актори: Ксенія Лаврова-Глінка, Валентина Ананьїна, Федір Бондарчук, Михайло Жигалов, Анатолій Лобоцький, Сергій Габріелян, Сергій Комаров, Денис Нікіфоров, Володимир Зайцев, Серафима Нізовской