Серіал Молодіжка 2 сезон (2014) дивитись онлайн в HD якості


Іноді, навіть в реальному житті, одна людина може змінити долю багатьох, досягнувши з ними порозуміння. Другий сезон, полюбився всім серіалу про молодіжну хокейну команду, повідає саме про такий випадок. Після ряду неприємних поразок від суперників, скандалів і докорів в роздягальні, головний тренер кинув команду. На зміну йому прийшов з професійного хокею, гравець, що зарекомендував себе у континентальній хокейній лізі, але отримав травму, не зміг далі виступати на великій льоду. Любов до гри не дозволила йому скласти ковзани в піхви, і він наважується зробити з купки любителів професійних хокеїстів.

У хокейному клубі «Ведмеді» не дуже зраділи приходу нового командувача, який не відкладаючи почав встановлювати свої порядки. Також в команді з’являться новачки, зі своїми звичаями і бажаннями. Хлопцям чекають щоденні стомлюючі тренування, після яких хочеться в душ і спати. Чи зможе новий тренер перебороти юний вдачу спортсменів, змусить викладатися на всі сто відсотків, і під час матчу думати про командну гру?

Чи зможуть гравці перебороти себе і підтримувати один одного на майданчику, для досягнення так довго очікуваного результату? Серіал Молодіжка 2 сезон (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Сергій Арланов
Актори: Денис Нікіфоров, Макар Запорізький, Олександр Соколовський, Влад Канопка, Іван Жвакин, Ілля Коробко, Іван Мулин, Ігор Огурцов, Іван Дубровський, Серафима Нізовской, Юлія Маргуліс