Град бомб фашистських винищувачів сипався на Ленінград під час блокади, сирени постійно сурмили сигнал тривоги, а німецькі загарбники вважали дні до взяття облоги. Будинки-зруйновані, транспортне сполучення-розбомблено, голодна смерть нависла над жителями. Добового пайка не вистачає навіть дітям, а запаси продовольства стрімко закінчуються. Полчища щурів розносять чуму, пожираючи трупи, які нікому прибирати з центральних вулиць. Єдина надія – прихід зими, стояння льоду на Ладозькому озері і вузька коса, по якій можна буде спробувати прорвати оточення ворога.

Про існування природної аномалії відомо тільки вченому Василеві Краузе, який безслідно зник у Петергофі. Загін з добровольців вирушає на пошуки рятувальника, у складі лазутчиків-міліціонер Цвєткова, мати двох дітей Краско, оперна співачка Воздвиженська та іноземна журналістка Девіс. Серіал Ленінград (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

За планом Гітлера, за підтримки сил коаліції, відсутність їжі змусить ленінградців викинути білий прапор, здатися на радість ворогам, але задумам супротивників не судилося збутися – про це подбає майор КДБ Малінін.

Режисер: Олександр Буравський
В ролях: Міра Сорвіно, Армін Мюллер-Шталь, Ольга Сутулова, Олена Стебунова, Михайло Єфремов, Олександр Абдулов, Володимир Ільїн, Луїза Мосендз, Олександр Філіппенко, Сергій Колтаков