Другий сезон продовжить нам розповідати про вже улюблених героїв, які зустрілися минулого літа. Їхнє життя тоді кардинально змінилося і як вони були впевнені на краще. Тільки от вони навіть уявити собі не могли, що їх чекатиме далі, адже вони вже будують величезні плани на цю літню відпустку. Принаймні Гліб дуже сильно сподівається на те, що він зможе зустрітися зі своєю коханою. Дівчина теж дуже мріяла про зустріч і з нетерпінням чекала поїздки. Тільки ось несподівано всі плани довелося різко змінити і тепер їй доведеться відправитися в ділове відрядження в зовсім інше місце.

Дізнавшись про таку несправедливість, дівчина вирішила поскаржитися своїм подругам, навіть не сподіваючись, що цього разу їй пощастить. Але не тут то було, зед вони зовсім не бажають залишати свою подружку, та і до того ж чудово розуміють як вона чекає зустрічі з коханим, а тому вони мають намір піти на хитрість і зробити так, щоб вона змогла зустрітися з Глібом і нічого не завадило їх возз’єднання. Серіал Курортний роман 1-2 сезон (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Часу до поїздки залишилося зовсім мало, але вони продовжують вірити в те, що безсумнівно придумають як все провернути і дозволити їх подрузі провести самий незабутній відпустку, про який вона так сильно мріяла.

Режисер: Ігор Мужжухін
В ролях: Софія Каштанова, Дарина Калмикова, Наталія Ноздріна, Олексій Фатєєв, Ігор Гудеев, Володимир Стержаков, Володимир Долинскийч, Сергій Карякін