Ліза і Валентин познайомилися вже будучи в зрілому віці. Вони обидва втратили своїх других половинок і у них досить дорослі діти. Намір батьків одружитися вони сприйняли досить спокійно, більш того зведені брат і сестра швидко порозумілися між собою. Життя сім’ї складалося досить таки спокійно і всі були раді, що знайшли своє щастя на землі. Але несподівано спокій сім’ї було порушено. З’являється якийсь молодий хлопець, який тут же заявляє, що є рідним сином покійного чоловіка Лізи. Жінка була шокована цією новиною, проте була рада його появи. Сім’я не змогла відмовити від родича і хлопець міг бути радий притулку.

Ось його брат з сестрою досить насторожено до нього поставилися, так як не впевнені були, що він прийшов до них зі світом. Після його появи в окрузі стали відбуватися дивні речі, які змусили насторожитися все сімейство. До того ж несподівано одногрупницю Даші знаходять убитою. Все б нічого, та тільки дізнавшись ім’я винуватця Ліза була ще більше шокована. Серіал Каїнова печатка всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона до останнього не хоче вірити в те, що в цій справі замішаний саме ця людина. Тільки що насправді чекає це сімейство і хто замішаний в цій досить дивній справі?

Режисер: Володимир Фатьянов
В ролях: Ольга Будіна, Дмитро Ульянов, Олена Созинова, Софія Щербакова, Ангеліна Добророднова, Іван Суханов, Петро мрій, Артем Губін, Єгор Ковальов