Син Анни бажає укласти шлюб з прекрасною Вікторією, яку він полюбив вже давно. Жінка зовсім не має нічого проти обраниці сина і намагається всіляко підтримати пару. Вона дуже добре ставиться до своєї майбутньої невістки і чекає щасливої події. Але все несподівано змінюється і не в кращу сторону. Одного разу Анна зовсім випадково підслуховує розмову Вікі, дівчина скаржиться своїй подрузі про те, що вона зовсім не любить свого майбутнього чоловіка, все що її тримає біля нього це величезна кількість грошей і заради них вона готова терпіти його і грати роль люблячої дружини, якій приємно перебувати з чоловіком поруч. Однак Анну зовсім не влаштовує такий розклад.

Вона дуже любить свого сина і бажає йому тільки щастя, а тому готова на все, щоб розладнати весілля. Але Віка не збирається так просто здаватися і всі фрази Анни про те, що вона не любить Вадима, вона представляє в такому світлі, немов мати дуже сильно ревнує хлопця до неї і не бажає, щоб той одружився зовсім. Вадим дійсно починає сумніватися в словах матері і перестає вірити їй. Серіал Інтриганки (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Але не дивлячись на все, жінка навіть не думає опускати руки і задля щастя сина вона піде до кінця. Але чи вийде її протистояти настільки хитрій суперниці або ж Вікторія переможе?

Режисер: Юрій Попович
В ролях: Галина Шевякова, Сергій Баталов, Наталі Старинкевіч, Володимир Гориславець, Марина Правкіна, Оксана Сташенко