Серіал Інші всі серії (2019) дивитись онлайн в HD якості


Дивний, наповнений містицизму сюжет «Інші», знайомить з моложавою матір’ю двох малолітніх діточок, які намагаються знайти притулок від жахів другої світової. Сімейство, збігає з охопленої війною Європи, переселившись в старовинний особняк, розташований на невеликому острівці, поблизу Англії. Від чоловіка, не приходять звістки, і жінка, змирилася з думкою, що чоловік загинув на фронтах. Обживаючи маєток, леді наймає скромну прислугу, висуваючи досить суворі вимоги. Головне, що б двері, у всіх приміщеннях були постійно закриті, вікна задрапіровані щільною тканиною, створюючи повсюдний напівтемрява.

Для освітлення дозволялося використовувати лише масляні світильники або стеаринові свічки. Вся проблема полягає в нещасних дітей, які страждають від досить рідкісної хвороби — боязні прямих сонячних променів. Від світла, на шкірі малюків з’являються страшні, хворобливі виразки і тимчасова втрата зору. Троє слуг, погоджуються беззаперечно виконувати вказівку господині, хоча їх поведінка викликає деяку нервозність у героїні. Серіал Інші всі серії (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак, подальший розвиток подій, змусив персонажів забути про колишні дивацтва. Одного разу, дочка повідомляє матері про появу невідомих істот, де особливо виділяється страшна баба з білими очима.

Режисер: Ольга Доброва-Куликова
В ролях: Олена Подкаминская, Кирило Сафонов, Світлана Смирнова-Марцинкевич, Наталія Романичева, Андрій Чернишов, Ельдар Лебедєв, Наталія Земцова, Міла Сивацька, Марта Тимофєєва, Анастасія Дятлова