Телесеріал Кухня протягом декількох років був улюбленим шоу серед російських глядачів. Але пройшло вдосталь часу, і історії улюблених персонажів підійшли до логічного завершення. Спінофф обіцяє бути не менш цікавим, адже робота готелю дуже насичена. Кожен день в цьому місці з’являються десятки гостей, до кожного з яких необхідний особливий підхід. У житті багатьох персонажів назрівають великі зміни. Сеня тепер стає шеф-кухарем, замість Віктора Барінова, який пішов на пенсію. Настя отримує довгоочікуване підвищення, чому не дуже радий Костю. Він хоче залишатися главою сім’ї, але в нових реаліях все може зміниться.

Готель відмінно функціонувала, до тих пір, поки колишня власниця не їде в пошуках особистого щастя в інше місто. Вакантне місце керівника отримує її племінник Павло. Проблема в тому, що він ніколи не займався бізнесом подібного рівня, через що часом приймає недалекоглядні і дурні рішення. Виправити такий стан справ повинна Софія, суперменеджер, яка навчалася готельному бізнесу в Європі. Серіал Готель Елеон 3 сезон (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Жорстка і вимоглива, вона з першого дня роботи почала влаштовувати все на свій лад. Таким чином, весь персонал опиняється в незавидному положенні між самодурством Паші і завищеними вимогами Софії.

Режисер: Антон Федотов, Антон Маслов, Катерина Забулонська
В ролях: Катерина Вілкова, Григорій Сіятвінда, Мілош Біковіч, Ольга Кузьміна, Віктор Хоріняк, Діана Пожарська, Олександра Кузенкіна, Сергій Лавигін, Анна Бегунова, Олена Ксенофонтова