Алексєєва закінчувала школу і мріяла про світле майбутнє студентки університету. Симпатична дівчина відкидала залицяння однокласника, розпещеного синочка Зарецької, що займала видатний пост в міській адміністрації. Наближався випускний вечір, який обіцяв стати щасливим днем в житті. Але все обернулося трагедією. Микита, випивши зайвого, взяв бідолаху силою. Згвалтування неминуче призвело до вагітності. Впливова матуся вирішила зам’яти брудну справу свого сина. Вона пропонувала гроші, вимагала зробити аборт. Кіра відмовилася виконати її вимоги, і жорстоко була побита. На щастя, плід не постраждав.

Більш того, УЗД показало, що на світ з’являться близнюки. Щоб врятуватися від переслідування, їй довелося скористатися передсмертним визнанням матері, яка померла від серцевого нападу. Батьком улюбленої дочки був московський бізнесмен Гарай. Єдиним правильним рішенням нещасної була втеча в столицю. Породілля звалилася як сніг на голову столичному батькові.

Природно, він відразу подумав про спритну аферу, але не залишив вагітну жінку на вулиці. Зміни, що сталися на батьківщині, внесли корективи в плани підступної особи. Серіал Гойдалки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Катерина Двигубська
В ролях: Валерія Бурдужа, Тетяна Колганова, Борис Хвошнянський