Галина все життя прожила в селі і працювала фельдшером. Жінка ніколи не скаржилася на життя, хоча вона і принесла особливо їй щастя. Адже ще багато років тому, несподівано прямо в день весілля її наречений Анатолій вирішує, що йому треба не одружуватися, а відправитися в Москву для того щоб налагодити своє життя. Він збігає з весілля і відправляється в столицю. А над дівчиною ж після сміється все село, що вона так наївно повелася на прагнення цього хлопця, нібито одружитися, хоча вона йому не була потрібна. Але жінка не здалася і виростила поодинці сина, про якого її коханий нічого не знає. На диво через 20 років чоловік повертається.

Він клянеться своєю коханою, що весь цей час любив лише тільки її і що він дуже сильно винен перед нею і хоче її повернути. До того ж він доводить, що він мільйонер. Правда ось за його зовнішнім виглядом цього не скажеш, це дуже сильно напружує Галину, яка не розуміє, чому чоловік вирішив повернутися тільки через стільки років, та ще й виглядаючи не краще бездомного. Серіал Галина всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Чим же закінчиться ця ситуація і навіщо насправді Анатолій завітав назад в село? Чи зможе Галина пробачити коханого або ж відправить його назад в столицю, навіть не бажаючи поговорити з ним?

Режисер: Едуард Пальмов
В ролях: Олена Хмельницька, Петро Баранчеев, Ігор Денисов, Андрій Сєнькін, Олег Коц, Ольга Рептух, Юліанна Міхневич