Андрій працює у відділі безпеки і займається охоронною системою. Довгий час він вів розмірений спосіб життя і не переживав про завтрашній день. У його роботі ніколи не було ніяких нарікань, так що він міг ні про що не хвилюватися. Тільки от не всі так думали і в найнесподіваніший момент йому висунули звинувачення в причетності до пограбування банку. Оскільки охоронна система залежала від нього, то всі були впевнені в тому, що чоловікові не склало б ніяких труднощів зробити щось подібне. Звичайно ж він не збирався так просто здаватися і був готовий до того, що йому доведеться доводити свою невинність у суді.

Але слідство виявилося занадто швидким, а його самого засудили без будь-якої можливості довести, що він не причетний до цієї справи. Він навіть не помітив як його відправили за грати. Андрій розуміє, що єдиний спосіб розібратися з цією справою і зняти з себе всі обвинувачення — знайти справжнього винуватця даної події. Але зробити це буде не просто перебуваючи за гратами. Серіал Експерт (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Тоді йому в голову приходить відчайдушна ідея. Він має намір здійснити втечу, а допомагати в цій справі йому буде один кримінальник. Але чим насправді всі ці спроби завершаться і чи не посилить він подібним чином своє становище?

Режисер: Володимир Фатьянов
В ролях: Павло Чинарєв, Олександра Богданова, Ігор Ліфанов, Андрій Стоянов, Тимур Єфременков, Станіслав Ердлей, Олександр Кузнєцов, Тетяна Шумова, Климентій Бердинський