Життя Інни складалася дуже вдало і здавалося вона була досить щаслива. Тільки в якийсь момент все її щастя звалилося і вона зіткнулася з кількома зрадою відразу. Спершу на роботі її звинуватили в тому, що вона вкрала досить велику суму грошей, після цього випадку Інна повинна була відправитися за ґрати і вона це прекрасно розуміє. Вже готуючись до найгіршого повороту подій у своєму житті вона несподівано дізнається, що всі вважають, що вона потрапила в дуже серйозне ДТП, а тому впевнені, що вона в ньому загинула і відповідно за грати вже відправляти нікого, і Інні навіть здалося, що подібне їй на руку. Однак після цього випадку з’ясовується, що насправді її чоловік їй зраджує.

Жінка готова була заявитися тут же додому і розірвати його на шматочки, але розуміла, що як тільки з’явиться її тут же посадять. Засмучував і той факт, що своїх діток вона теж не зможе якийсь час побачити. Але подруга не дозволила їй впадати у відчай і відразу запропонувала ідеальний план для помсти. До того ж для Інни це буде відмінний шанс виправдати своє ім’я і з часом повернутися до нормального життя забравши собі улюблених діток.

Жінці така ідея сподобалася, так як вона була впевнена, що всі ці люди заслуговують подібного, тільки ось чим на ділі завершиться це все? Серіал Дружина з того світу всі серії (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Валерій Ібрагімов
В ролях: Юлія Агафонова, Аліса Гребенщикова, Філіп Блідий, Михайло Хімічов, Світлана Павлова, Ігор Петрусенко, Марія Тарасова (II)