Важкі часи наступають на Русі. Час показаний в серіалі «Дружина» тринадцяте століття. Кругом міжусобиця, із заходу небезпека у вигляді німецьких лицарів. Зі сходу йде ще більша біда — орди монголо-татар. Новгородський князь Ярослав стар і немічний, а бояри плетуть постійно змови. Причому бояри часто просто йдуть на повну зраду. А якщо врахувати, що на дорогах пустують лихі люди-розбійники, то зберегти російську державність зовсім не просто. Але є таке провіщення від мудрих людей, що хлопчик Олександр, син князя Ярослава може врятувати Русь. А поки цього юнака ховають у дрімучих лісах, від злих людей.

На пошуки майбутнього князя Олександра Невського вирушає невеликий загін новгородських воїнів на чолі з воєводою. У цій дружині зібрані кращі воїни, які були на той момент. Славні богатирі, слава про які відома далеко за межами Землі Руської.

Місія у цих не проста, адже вороги теж не дрімають. Як дружинники виконають це завданні і чи всі залишаться живі показано в цьому серіалі. Серіал Дружина 1 сезон (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Михайло Колпахчиев
В ролях: Сергій Воробйов, Михайло Богданов, Олександр Ерліх, Геннадій Козачків, Олексій Парасевич, Андрій Погребинський, Павло Бадиров, Андрій Шимко, Алан Томаев, Дарина Циберкина